Türkeş Manga’dan Kozan Kaymakamı Avni Oral’a Veda Ziyareti

Türkeş Manga’dan Kozan Kaymakamı Avni Oral’a Veda Ziyareti

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni ve Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği (ÇİGDER) Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga, İçişleri Bakanlığının Jandarma Genel Komutanlığı, Mülki İdare Amirleri ve Emniyet Müdürleri atama kararnamesinin yayımlanmasıyla birlikte Bursa Nilüfer Kaymakamlığına ataması yapılan Kozan Kaymakamı Avni Oral’ı makamında ziyaret ederek yeni görevini tebrik etti.

Manga yaptığı konuşmasında “İlçemiz Kozan’da alıştığımız yöneticiler bir süre sonra başka yerlere ataması yapılarak gidiyorlar. Gönül isterdi ki bir yıl daha Kozan’da hizmetleriniz devam etseydi. KozanBilgi.Net Yönetimi olarak sizleri tanımaktan onur duyduk. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinizin hayırlı olması dileklerimle başarılarınızın devamını diliyorum. Ayrıca özellikle Gaziköy halkının sevgi ve selamlarını da zatıalinize takdim ediyorum” dedi.
KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kozan İlçe Kaymakamı Avni Oral “Türkeş Bey çok teşekkür ediyorum. Kozan’a geldiğim günden beri Kozan İlçesini ve insanlarını çok sevdim. Kendimi onlardan birisi gibi gördüm. Kozan’ı ve Kozanlıları hiç unutmayacağım. Özellikle Gaziköy’ü de çok seviyorum. Onlara selamlarımı gönderiyorum” dedi.

Kozan Kaymakamı Avni Oral, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ve oğlu Recep Arda Manga ile sohbet ederken Türkeş Manga “Sayın Kaymakamım, malumunuz kış mevsimi geliyor. Gaziköyde yaşayan fakir Romen vatandaşlarda sizlere selamlarını gönderdiler ve Kaymakam bey gitmeden önce bize de devlet olarak sahip çıksınlar, dediler. Bunların evlerinde kışın çinkoları akıyor, bir çoğunun pencereleri yok, ufak tefek ama önemli ihtiyaçları var. Bunlarında rehabilite çalışması içerisine alınması konusunda yardımınızı bekliyoruz” dedi.

Kozan İlçe Kaymakamı Avni Oral “Türkeş Bey, gitmeden önce gelsinler, ne yapabiliriz bir konuşalım” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ayhan Yılmaz'dan Türkeş Manga'ya Ziyaret

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak ilçemiz Kozan’a verdiği hizmetlerden dolayı Sayın Avni Oral’a teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın