Türkeş Manga’ya Veli İmir’den Basın Başarı Plaketi

Türkeş Manga’ya Veli İmir’den Basın Başarı Plaketi

Geçtiğimiz hafta IMQS ve NARI isimli uluslararası kuruluşlardan medya kalite ödülü alan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya bir başarı plaketi de Kozan Hacıbeyli Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Aşık Meşguli Veli İmir’den geldi.

KozanBilgi.Net’in Gaziköy’deki yayın merkezine Gaziköy Lisesi Müdürü Mustafa Yıldız’la beraber gelen Kozan Hacıbeyli Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Veli İmir, KozanBilgi.Net’in yayınlarını çok beğendiğini, bölgemizin sesini çok uzaklara taşıyan bir yayın kuruluşu olarak özellikle eğitim programlarına verdiği destekten dolayı KozanBilgi.Net’i başarılı bularak medya ödülüne layık gördüklerini belirtti. Basın Başarı Plaketini Türkeş Manga’ya veren İmir başarılar diledi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da Kozan Hacıbeyli Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Aşık Meşguli Veli İmir’e teşekkür ederek “Böyle güzel bir ödülü almaktan onur duydum. KozanBilgi.Net adından da anlaşılacağı üzere bilginin ve eğitimin her zaman yanında. Ulusal ve uluslararası aldığımız bir çok ödül yayın çizgimizin doğru olduğunu gösteriyor. Başarı bizim değil, bizim her zaman yanımızda olan değerli okurlarımızındır. KozanBilgi.Net şu an üzerinde yüklü bulunan 50 binin üzerinde konu başlığı ile ülkemizin en büyük web siteleri arasında. Bu başarımıza destek olan her kese başta Sayın İmir olmak üzere tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pfizer/BioNTech aşısıyla ilgili müthiş sonuç: Yüzde 96 etkili
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın