“Türkiye Cumhuriyeti İhaneti sırtından atar”

“Türkiye Cumhuriyeti İhaneti sırtından atar”

28 ekim 2014 izgioglu

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, Cumhuriyet Bayramı mesajında önemli vurgularda bulundu.

“Türkiye Cumhuriyeti İhaneti sırtından atar”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu,

“Şehit kanlarıyla harcı karılan, yiğit gazilerimizin omuzlarında yükselen Türkiye Cumhuriyeti, ihaneti elbette sırtından atacak kudrete sahiptir.” dedi.

TÜRKİYE İHANET ÇEMBERİNDE

İzgioğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajda, Türkiye’nin ihanet çemberine alındığını söyledi. İzgioğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bundan 91 yıl önce dahilde vesayeti, hariçte emperyalizmin hamiliğini kabul etmeyen Yüce Türk Milleti, bugün ne yazık ki çok acıklı hallere düşürülmüş bulunmaktadır. Mustafa Kemal’in önderliğinde bağımsızlık meşalesini yakarak karnı tok, sırtı pek, başı dik olma ülküsüyle Türkiye Cumhuriyeti’ni inşa eden Aziz Türk Milleti, şimdi ihanetin tuzağında kıvranmaktadır.”

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ RİYAKAR ZİHNİYET

İzgioğlu şöyle devam etti:

“Bir asra yakın tecrübeyi sahip Cumhuriyetimiz, insanlık tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir riyakâr zihniyetin tuzağına düşürülmüştür. Vatanımızın, milletimizin birliğine göz dikmiş, Mehmetçiklerimizi kahpece şehit eden hainler için daha önce ‘PKK düşman değil’ diyebilen, işine geldiğinde ise bu günlerde ‘terörist’ olarak ifade eden zihniyetin aynı anda aynı katillerle müzakere masasında olması, terör örgütlerine lojistik destek sağlaması, akıllara durgunluk veren haysiyetsizliğin örneği olmuştur.”

BÜTÜN TÜRK-İSLAM DÜNYASININ BELASI

İzgioğlu devamla “Bugün 91. yılını idrak ettiğimiz Cumhuriyet; insan hak ve hürriyetlerini, demokrasiyi, bağımsızlığı, erdemi ve onurlu yaşamı, adaleti, barış ve huzuru hedefleyen bir temel üzerine bina edilmiştir. Ne acıdır ki, Cumhuriyetin nimetlerinden yararlanarak palazlanan beyni dışarıda, bedeni içeride bu karanlık zihniyet sadece Anadolu Türklüğünün değil aynı zamanda bütün Türk-İslam dünyası için de büyük bir bela haline gelmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, bağımsızlığımızın sembolü bayrağımıza, vatanımızın müdafisi Mehmetçiğe, Cumhuriyetin bütün kazanımlarına düşman olan hainler ve bu hainlerle işbirliği yapanlar medeniyetin de düşmanıdırlar.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU

O GÜNLERİN YAKIN OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, mesajını şu ifadelerle bitirdi:

“Ancak; Türk milletinin hasmı olan bu medeniyet düşmanlarının ektikleri zehirli tohumlar asla bu topraklarda hasat edilemeyecektir. Erdem ile zillet bir arada yaşamaz. Şehit kanlarıyla harcı karılan, yiğit gazilerimizin omuzlarında yükselen Türkiye Cumhuriyeti, ihaneti elbette sırtından atacak kudrete sahiptir. O günlerin yakın olduğunu görüyoruz. Dahili ve harici düşmanlarla mücadeleden asla geri adım atılmayacaktır. Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmeyi birinci vazife sayan Türk gençliği ve Türk milliyetçileri dimdik ayaktadır. Büyük Türk Milletinin büyük sabrını kimse korkaklık sanmasın. Bu duygu ve düşüncelerle; bizlere Cumhuriyeti armağan, kutlu vatanı emanet eden, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi minnetle ve şükranla yâd ediyor, bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın