DOLAR 13,47260.71%
EURO 15,28940.84%
ALTIN 792,100,29
BITCOIN 4745451,18%
Adana

HAFİF YAĞMUR

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Türkiye Üzerinde Uçan Leş Kargaları

ABONE OL
23 Eylül 2014 22:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK çeteyi patronları(ABD, İngiltere)sıcak savaşa çağırıyor. Rehineler kurtuldu ya? Hay Allah, tam da IŞİD üzerinden Ortadoğu üzerinde kurgulanan planı devreye soktukları bir zamanda… Bu durumda “rehinelerin hayatı” diyen AK teröre;

“-Al sana rehineler. Bahanen kalmadı artık…”

Demiş mi oluyorlar?

İngiltere Times gazetesinde yayınlanan haberlerde, IŞİD’in asıl hedefinin Türkiye olduğu yorumu yapılıyor. Adamlar haklı, kendi katillerini hangi hedeflere yönlendireceklerini onlardan iyi kim bilebilir ki? Kumanda aletleri ellerinde, bas düğmeye, hedefe kilitle.

Bizde ki görgüsüz cahillerin sırtını sıvazlayıp, Suudi ve Katar dolarına “bağımlı” hale getirdikten sonra her pis işin içine soktukları bu kirli siyasetten diyet istiyorlar.

Ak görgüsüzler, okyanus ötesinden önlerine konan yaptırımları;

Türk Ordusu, uluslararası ilişkiler uzmanları, konusunda uzman akademik çevreler, deneyimli diplomatlar ile görüşüp bilgi-öneri almak yerine, Bülent Ersoy ve benzerlerinden meşruiyet almaya kalktılar. Geldikleri yer neresi peki?

“ Bülent Ersoy” ve pembe nüfus cüzdanı…

Küresel mafya ile yatağı girenin sonu fedailiktir. Ayakçılıktır!.

Türk ordusu vesayetinden kurtuluyoruz diye diye, küresel çetenin vesayetine girdiler. Baskı var diye evden kaçan kızların bilinen hikayesi ile ne kadar örtüşüyor değil mi?

Demek ki bu işler;

Karanlık odalarda, merdiven altı sohbetlerde cübbeli, takkeli, tespihli yabancı istihbarat elemanlarının piçleştirdiği kafalarla yürümüyormuş değil mi?

IŞİD’in asıl hedefi Türkiye imiş…. Tespite bak, tespite(!)… Bu salaklar 150 yıldır hedef ülkelerde aynı oyunu oynuyor. Oyun aynı ama tuzağa koşa koşa giden ahmakların da hep aynı oluşudur asıl sorun olan.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fettucini Alfredo ve Tavuklu Sezar Salata

IŞİD’in asıl hedefi tabii ki Türkiye’dir. Ortadoğu ülkelerini tutan ve devlet geleneği olan iki devletten biri Türkiye’dir. Türkiye parçalanırsa, İran bütünlüğünü koruyamaz. İran ve Türkiye parçalanırsa, Ortadoğu şehir(aşiret) devletçiklerine dönüştürülür. Kurulması hedeflenen Büyük İsrail Devleti de bölgenin derebeyi olur. Patron ve köleleri…

Erdoğan boşuna mı mayınlı araziyi kast ederek; “orada İzak çalışmayacak, Ahmet Mehmet çalışacak”  dedi? İsrail’i patron, Müslüman halkı İsrail’e köle olarak gördüğünü bu sözden daha iyi ne anlatabilirdi ki?

ABD bu sefer katil güvenlik şirketi Blackwater USA  yerine Blackwater’dan çok daha acımasız görünen IŞİD’i sahaya sürdü. Böylece kendisi işin içinde değilmiş gibi bir algı yarattı. Blackwater’in işlediği cinayetler unutturuldu. Kötü ününden dolayı adını 2009 yılında Xe Service olarak değiştiren, 2011 yılında ise Academi adını alan katil şirket, Müslüman kimliği ile öne çıkarılan bütün terör gruplarının içine sokuldu.

 

  1. Yüzyılın savaşları farklı bir şekilde yürütülüyor. Kurgular terör grupları üzerinden yapılıyor. Küresel şirketler operasyon yapacağı hedef ülkeleri kendi kurduğu terör grupları ile zayıf düşürüyor. Terör gruplarını birbiri ile savaştırıyor. İki tarafa da silah yardımı yapıyor. Eğitim veriyor. Hedef ülkenin ekonomisi çöküp, sistem alarm verince de tepesine çöküyor.

 

Küresel Çetenin IŞİD’e başlattığı operasyonu böyle okumak gerekir.

Suriye’de sıcak savaşa sokulamayan Türkiye, Irak’a girsin isteniyor.

Irak’ta bir zamanlar var olan kırmızı çizgilerimiz 2003 yılında pazarlık masasında 1 milyar dolar karşılığında silinmiştir. Kandil’e operasyon hakkımızdan ise neyin karşılığında vaz geçtiklerini henüz bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kazanılmış hak “gasp” ettirilmemeli!

Kendi çıkarları, ülkenin bekası için “ana sütü gibi hak ve helal” olan, uluslararası yasalardan doğan sınır ötesi harekat hakkını kullanmayan, kullandırılmayan Türkiye; İtilaf Devletleri adına sıcak savaşa girecek öyle mi?

Türkiye IŞİD’in hedefinde imiş(!)… DOĞRUDUR DA…  Peki Türkiye İngiltere, İsrail, Amerika’nın hedefinde değil mi?

Küresel çetenin sopası olan bu üç eşkıya devletin hedefi Türkiye olmasa IŞİD Türkiye’yi hedef alabilir mi?

Biz yıllarca PKK ile mi mücadele ettik? Gerçekte biz PKK adı altında yıllarca emperyalist ülkelerle mücadele ettik.

Nerede bir terör örgütü var, orada küresel çete de vardır.

Kiralık katilleri bırakın da, Kiralık katilleri kiralayan ELE BAKIN!!.

O el emperyalist ülkelerin terörist eldiveni giymiş KANLI ELİDİR.

Küresel çetenin hedefinde ki ülke Türkiye’dir!!.

 

zahide@zahideucar.com

www.zahideucar.com

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hiltonbet