Ülkü Ocakları’ından Anlamlı Etkinlik

Ülkü Ocakları’ından Anlamlı Etkinlik

Adana Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası’nın final maçı oynandı.

Kur’an-ı Kerim ve dualarla açılışı yapılan final müsabakasının başlama vuruşunu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner Deniz ile futbolun efsane ismi Hasan Şaş birlikte yaptılar.

Final maçı Ceyhan Ülkü Ocakları ve Karataş Ülkü Ocakları arasında gerçekleşti. Çekişmeli geçen mücadele sonucunda gülen taraf 11-6 skor ile Karataş Ülkü Ocakları oldu.

ASG_8665

HER ZAMAN SPOR ALANLARINDA VE EĞİTİM MERKEZLERİNDE OLACAĞIZ

Maç sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner Deniz ‘’Şehit Astsubay Ömer Halisdemir kahramanlığı ile yüce Türk Milleti’nin gönlünde taht kurmuş, ismini ölümsüzleştirmiştir. Bizlerde böyle bir etkinlik düzenleyerek şehidimizin isminin anılması ve gençlerimizin spora teşvik edilmesi için elimizden geleni yaptık. Müsabakalara katılan tüm sporcularımıza teşekkür ederim. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecektir. Ülkücü Türk Gençliği kısır ve karanlık çekişmelerin içinde değil spor alanlarında ve eğitim merkezlerinde Aziz Türk Milleti’nin geleceği için durmadan kendini geliştirecektir’’ dedi.

Final müsabakasına katılan sporculara Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner Deniz, Milliyetçi Hareket Partisi Mardin İl Başkanı Mehmet Veysi Oğuz, Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkan Yardımcısı Av.Fatih Kürşat Mert, Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, Sanatçı Aşık Sefai, Adana Demirspor Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Deniz tarafından katılım belgesi,plaket ve hediyeler verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İzmir’de HDP il binasını basıp bir kişiyi öldüren saldırganın ilk ifadesi ortaya çıktı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın