KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

UYARIMDIR!!.

UYARIMDIR!!.

AYRICA; SAVCILARA İHBARIMDIR. ARAŞTIRIN!!

UYARIM;

Cemaat denilen F-CİA elemanlarının yeni oyunudur. F-CİA başka cemaatlerin içine gömülerek hem kendini saklıyor, hem de içine gömüldükleri cemaati kullanarak hedefe varmayı planlıyor.

 

Tarikat ile cemaat farklı bir yapılanmadır. Tarikatlar bir şeyhe bağlıdır. Şeyh ölmeden önce yerine kalacak kişiyi işaret eder. Yerine kimseyi bırakmazsa, tarikat kesilir, devam etmez. Tarikatlarda sadece şeyhin sözü geçer. Tarikatlar ülke yönetiminde etkin olacak yapılanmadan uzaktır. Onlar ancak müritleri üzerinde etkilidir. Etkili oldukları müritlerini bir siyasiyi desteklemek için yönlendirebilirler. Tarikatların etkisi daha çok toplumsaldır. (Bu konuyu daha sonra yazacağım). Cemaatler ise FETÖ benzeri bir yapıya sahiptir. Ülke yönetimine talip olurlar. Okul ve yurt yapar, beyni yıkanan öğrencileri ülke yönetiminde söz sahibi yapmak için çalışırlar.

 

Bu kısa açıklamadan sonra gelelim asıl konuya;

Süleymancılık önce bir Nakşi tarikatı iken, Şeyhin yerine kimseyi bırakmaması nedeniyle cemaate dönüşmüştür.

Süleymancı yurtlarında yetişenler Atatürk’ü sevmez. Diğer cemaat ve tarikatlar gibi, Süleymancıların da nihai hedefi bir İslam devleti kurmaktır.

Şimdi, F-CİA ajanları Süleymancıların içine gömülüyor. Hazır yurtlar var. Okul açma sürecine geçildiği söyleniyor. Süleymancılar FETÖ gibi sürekli para toplar. Öyle ki, Alanya bölgesinde halk bu bağışçılardan yaka silker duruma gelmiştir. Kollarının altında bir çanta, sürekli esnafı dolaşırlar. Süleymancıların camileri ayrıdır. Süleymancı olmayan bir imamın arkasında namaz kılmazlar. Süleymancıların hükmettikleri para miktarı mutlaka incelenmelidir.

 

Demek ki F-CİA kendine en uygun zeminin Süleymancılar olduğuna karar verdi. Konuyu incelemek ve önlemini almak yargı ve siyasilerin görevidir. Biz uyarı görevimizi yapalım dedik.

 

2.UYARI

F-CİA yargılamaları başladı. Yaptıkları savunmaların kendi özgür iradeleri ile yapıldığına inanmıyorum. İstihbarat örgütleri kullandıkları kişileri her konuda eğitir. Gerçeği saklamak ve amaçlarına ulaşmak veya mümkün olduğunca az kayıpla kurtulmak, çıkarları doğrultusunda kamuoyu oluşturmak için savunma yapacaklardır. O nedenle;

F-CİA’nın yaptığı savunmaların gündem oluşturmasına kimse malzeme olmasın. Kendini kullandırmasın.

Yalnız;

F-CİA adil yargılanmalı, ihanetleri hiçbir gerçek örtülmeden açığa çıkarılmalıdır. Gri alan bırakılırsa, emin olunuz F-CİA o alanı istediği gibi boyayacaktır.

Mesela, 15 Temmuz günü öldürülen vatandaşlarımızın üzerinden çıkarılan mermilerin balistik raporları mutlaka istenmelidir. Aksi takdirde yargı, yargılamayı şaibeli hale getirir ki, bu durum F-CİA’nın işine gelir.

07.08.2017

Zahide UÇAR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın