Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Vali Büyük Ceyhan’da Minik Öğrencilere Hediye dağıtarak Ağaç Kampanyasına Katıldı

Vali Büyük Ceyhan’da Minik Öğrencilere Hediye dağıtarak Ağaç Kampanyasına Katıldı

vali büyük ceyhan belediyesinin ağaç kanpanyasına katıldı 4

Bir takım açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Ceyhan’a Gelen Adana Valisi Mustafa Büyük ile Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar Açılış ve incelemelerinin ardından Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ile birlikte TİGEM’’i ziyaret ettiler ve daha sonra Sarısakal İlköğretim okuluna geçtiler. Vali Büyük Ceyhan Belediyesinin öğrenciler için yaptırdığı eğitim setini Öğrencilere verdi.

vali büyük ceyhan belediyesinin ağaç kanpanyasına katıldı 1

Vali Mustafa Büyük, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Kaymakamı Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy,Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar, Ceyhan Mühendislik Fakültesi Dekanı  Recep Yurtal ve Ceyhan İlçe Milli eğitim müdürü Memduh Topuz ile birlikte  Ceyhan Belediyesinin fidan kampanyasına katılarak Sarısakal ilköğretim okulu bahçesini fidanlarla buluşturdular.

REKTÖR KİBAR’DAN CEYHAN BELEDİYESİNE FISTIK ÇAMI

Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar ise Ceyhan Belediyesinin fidan kampanyasına destek verdiklerini belirten Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar Ceyhan Belediyesinin fidan kampanyasına destek olmak amacı ile Ç.Ü olarak Ceyhan Belediyesine istedikleri kadar fıstık çamı vereceklerini ifade etti

ÖZTÜK CEYHAN’A ÜNÜVERSİTE KURULMALI

Adana Valisi Mustafa Büyük Ceyhan’da   Mühendislik fakültesinin açılışının ardından    beraberinde  Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar, Ceyhan Mühendislik Fakültesi Dekanı  Recep Yurtal ve Ceyhan İlçe Milli eğitim müdürü Memduh Topuz, CTB başkanı Memici Güleçyüz, CTO başkanı Şeref Can  ile  birlikte Tiğem’i ziyaret ettiler Vali Büyük burada  TİGEM müdürü Şefaattin  Zeybek’ten TİGEM  hakkında  bilgiler aldı.

vali büyük ceyhan belediyesinin ağaç kanpanyasına katıldı 2

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Adana Valisi Mustafa Büyük’e Ceyhan’ın gelecekte enerji üssüne dönüşeceğini ve nüfusunda gün geçtikçe artacağını ifade eden Başkan Öztürk  Ceyhan’ın kabuğuna sığmayacağını bu nedenle  Ceyhan’ın geleceği konusunda  içerisinde  Fakülteleri  barındıran bağımsız  bir  Üniversitenin  kurulmasının gerektiğini ifade etti.

vali büyük ceyhan belediyesinin ağaç kanpanyasına katıldı 3

Vali Büyük ise Fakülteleri içerisinde barındıran bir Üniversitenin kurulmasının devlet işi olduğunu ifade etti ve şöyle konuştu   Vali Büyük Ceyhan’ın  Ekonomik merkezlerinden birisi olmaya aday olduğunu  Özellikle enerji bölgesinde planlanan projelerin gerçekleşmesi halinde dünyanın bildiği, tanıdığı önemli merkezlerden birisi haline gelecek. diyen Vali Büyük onun için   hazırlığı şimdiden yapmalı. Ve hatta Ceyhan gelecekte ayrı müstakil üniversitesi  olacak şekilde bir hedefi olmalı ve ona göre hazırlık yapmaya başlamalı. dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN