KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Vali Demirtaş: “En Büyük Amacımız Sizleri Hizmetlerle Buluşturmak”

Vali Demirtaş: “En Büyük Amacımız Sizleri Hizmetlerle Buluşturmak”

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ilçe gezilerinde dile getirilen tüm sorunları yakından takip ettiklerini belirterek, “Bu konuda en ufak bir endişe taşımayın” dedi.

İlçe gezilerini sürdüren Vali Demirtaş, Ceyhan ilçesine bağlı Doruk Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, taleplerini ve beklentilerini dinledi.

Doruk Mahallesi sakinleri, ziyaretinden dolayı teşekkür ettikleri Vali Demirtaş’a, ulaşım ve yol sorunu başta olmak üzere çeşitli konulardaki talep ve beklentilerini anlattı. Dile getirilen sorunları tek tek not aldıran Vali Demirtaş, yol sorununu çözmek için gerekli çalışmaları yaptıklarını ancak en büyük sorunu kamulaştırma konusunda yaşadıklarını söyledi. Vali Demirtaş, “En büyük amacımız sizleri eksikliğini hissettiğiniz hizmetlerle buluşturmak. Siz değerli vatandaşlarımızın mutlu olması, bizlerin mutlu olması demek. Bu yolda elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Yol sorununu çözmek için gerekli çalışmaları yapıyoruz ancak bu konudaki en büyük sıkıntımız kamulaştırma konusu. İnşallah bu sorunu da en kısa zaman çözüp, dile getirdiğiniz yol sorununu çözümleyeceğiz. İlçe gezilerimizde dile getirilen tüm sorunları yakından takip ediyoruz. Bu konuda en ufak bir endişe taşımayın. Sizlerle daima bir arada olmaya, dile getirilen eksikliklerin takipçisi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Vali Mahmut Demirtaş, kendisine iletilen beklentileri dinlemesinin ardından, Ceyhan ilçesinden ayrıldı.

Vali Demirtaş’ın Ceyhan Doruk Mahallesi’ndeki vatandaş buluşmasında, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Karayolları 5. Bölge Müdürü Yakup Dost, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan'lı Öğretmen Türker Manga'nın Örnek Davranışına Feke Kaymakamlığı ve Feke Belediye Başkanlığından Destek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın