KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

“Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” oyunu sahnelendi

“Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” oyunu sahnelendi

Tiyatro Gülse’nin Yönetmeni Gökhan Vargel, “Tiyatro oyunu hafta içi hergün ve Cumartesi günleri saat 14.00’te izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor” dedi.

Bir şeyi başarmanın ve mutlu olmanın aslında insanın kendi içindeki güvene ve inanca bağlı olduğunu konu edinen “Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” oyunda Sera Şahin, Serkan Boyacı, Fadime Kılcı ve İpek Yağan rol alıyor.

Tiyatro Gülse tarafından “Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” adlı çocuk oyunu sahneye konuldu.

Oyunun yönetmeni Gökhan Vargel, “İlk oyunu “Sevgi Ormanı” ile başlayan ve Direkler Arası Seyirci Ödülü kapsamında en iyi çocuk ödülüne layık görülen Tiyatro Gülse, “Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” oyunu ile başarısını katlamaya devam ediyor. Bir şeyi başarmanın ve mutlu olmanın aslında insanın kendi içindeki güvene ve inanca bağlı olduğunu konu edinen “Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” hafta içi hergün ve Cumartesi günleri saat 14.00’te izleyicleri ile buluşmaya devam ediyor” dedi.

Vargel, “Vikingler Yıldıztaşı Kolyesi” oyunda Sera Şahin, Serkan Boyacı, Fadime Kılcı ve İpek Yağan’ın rol aldığını sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  AKP’li vekil “Türkiye’de ev ve araba sahibi olmak hiç zor değil” dedi. İYİ Parti’den çok konuşulacak cevap gecikmedi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın