Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Yakar: Artık sözün bittiği yerdeyiz!

Yakar: Artık sözün bittiği yerdeyiz!

MHP Adana’dan aday adaylığını açıklayan Eğitimci Hüseyin Yakar, “Lanet olsun barış sürecinize! Artık sözün bittiği yerdeyiz. Hepimizi milli bir görev bekliyor. Sandıktan milli iradeyi, milliyetçi iktidarı çıkarmaktan başka çare kalmadı. İhanete karşı maliyeti en az olan mücadele sandığa gitmek ve üç hilalin altına mührümüzü basmaktır” dedi.

ADANA – Ömrünün çoğunu eğitime harcayan, binlerce çocuğu hayata kazandıran emekli bürokrat Hüseyin Yakar “Adana’ya sahip çıkmak için adayıyım” dedi.

Yakar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’dan milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

SGS_4962

ADANA DA AKP’YE CEZA KESECEK

MHP Adana il binasında yoğun bir katılımın olduğu açıklamada Yakar, Adana’nın sürekli geriye gittiğini, ekonomide 4. sıradan 6. sıralara kadar gerilediğini anlattı. AKP hükümetinin Adana’ya negatif ayrımcılık politikasının neticesinde 2002’den beri gerilemenin devam ettiğine işaret ederek bazı somut örneklerle bu ayrımcılığa dikkat çekti ve “TRT bölge müdürlüğü hangi gerekçeyle Mersin’e götürüldü? Havaalanı neden Mersin’e yapılır ve Adana havaalanı neden gözden çıkarılır; bunun izahı var mıdır? Karayolları neden Mersin’de, Demiryollarının müdürlükleri neden Mersin’e götürülüyor, bilen var mı? Oysa Hatay, Osmaniye, Niğde, Kahramanmaraş ve Gaziantep gibi illerin tam ortasında duran ve nüfusuyla, ulaşım imkanlarıyla Adana’nın potansiyeli bu kadar büyük ve geniş iken Adana’yı boşaltmanın haklı bir gerekçesi olabilir mi? Elbette olamaz. Ama AKP hükümeti Adana’yı gözden çıkarmıştır. Belki de siyasi intikam almaktadır. Ama Adanalı hemşehrilerimizin de AKP’ye keseceği ceza aynı derecede büyük olacaktır. İşte önümüzde 7 Haziran seçimleri var. Sayılı günler kaldı. Ceza gönüllerde yazıldı, postaya verildi. 7 Haziran 2015 tarihinde akşam saat 17.00’da sandıktan çıkacak sonuç, en büyük ceza olacaktır” diye konuştu.

SGS_4961

LANET OLSUN BARIŞ SÜRECİNİZE

Hüseyin Yakar, “İşet onun için önce Adana diyorum. Adana’nın Ankara’da hak ve menfaatlerini savunmak için görev istiyorum. Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket’in iktidarında Adana’nı hakları en yüksek hassasiyetle savunulacaktır” dedi. AKP hükümetinin, milletin verdiği milli irade yetkisini paylaştığı terör örgütü PKK ile yürüttüğü gizli-açık müzakere süreci için de Hüseyin Yakar “Türkiye’de ‘iyi güzel şeyler olacak’ dediler ama gelinen nokta tam tersi oldu. Çünkü, Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanlığı görevini alarak bu göreve geldiler. Yani şaibeli bir görevle geldiler. Ülkemizin bir bölümünde terör örgütünün eşkıyaları yol kesiyor, savcıya kimlik soruyor, vergi topluyor, haraç kesiyor, mahkeme kurup sözde yargılama yapıyor. Askerimiz kışlasından, polisimiz karakoldan çıkmıyor. Neden? Barış süreci zarar görürmüş. Batsın sizin süreciniz, lanet olsun barış sürecinize! Artık sözün bittiği yerdeyiz. Hepimizi milli bir görev bekliyor. Sandıktan milli iradeyi, milliyetçi iktidarı çıkarmaktan başka çare kalmadı. İhanete karşı maliyeti en az olan mücadele sandığa gitmek ve üç hilalin altına mührümüzü basmaktır. Herkesi bu milli göreve davet ediyorum”

DSCF1240

SGS_4949

SGS_4976

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN