KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Yatış Şekline Göre İlişki Analizleri

Yatış Şekline Göre İlişki Analizleri

Romeo ve Juliet Tarzı

Uzmanlara göre tamamen iç içe geçerek ve sarılarak uyumak yoğun duygularını işaretidir ve genellikle de seksten hemen sonradır. Çok aşık olduğunuzu ve aranızda müthiş bir ten uyumu olduğunu gösterir ve genellikle de ilişkinin başlarında görülür. Bu şekilde uyuyakalmak çok nadirdir ve bunu tercih eden kişiler gerçek birer romantiklerdir.
Baş ve Omuzlar

Dikkat! Bu pozisyon ilişkiyi kimin yönettiğinin işareti olabilir. Eğer sevgiliniz başını sizin omzunuza dayıyorsa sizden güç almaya çalışıyor olabilir. Aynı zamanda da seks rollerinde esnek olabileceğinizi gösterir. Size biraz boyun eğmeye meyilli olduğunun başka bir işareti de siz yatakta sere serpe yatarken onun kenarda kalıp size yer açmasıdır.
Mesafe

“Çiftlerin yüzde yirmi yedisi bu şekilde uyur” diyor uzmanlar. Genel kanının aksine bu pozisyon yakınlık eksikliği göstermez, tabii yatmadan önce tartışmadıysanız. İlişkinize güvendiğinizi ve duygusal olarak bağlanmak için ille de sürekli sarmaş dolaş olmanızın gerekmediğini düşünüyor olabilirsiniz. Çok yakın çiftler vücutlarının bazı yerlerini dokundurarak veya el tutuşarak da uyuyabilirler.
Tek Gecelik

Yeni tanıştığınız bir erkekle uyumak ilişki içinde olduğunuz biriyle uyumaktan çok farklıdır. Böyle bir durumda birçok kişi dokunmadan ve sırt üzeri yatarak uyurlar. Bu sizin incinebilir hissettiğinizi gösterir. Derin bir duygusal bağın izi bulunmazken, kimin diğerine karşı daha yakın durduğuna bakarak hangi partnerin diğerine daha düşkün olduğu ya da ilişkiye ne gibi özel anlamlar yükleyebileceği anlaşılabilir.
Seksi Kaşık Pozisyonu

Birçok çift ilişkilerinde rahat olabilecekleri döneme geldikleri zaman bu pozisyonu sık sık kullanırlar. Bu birbirinize karşı rahat ve içten davranabileceğinizin işaretidir. Bu koruyucu pozisyon, yatarken yakın olmanın bir yoludur ve işlerin yolunda gittiğini gösterir. İlişkinizde kendinizi güvende hissediyorsunuzdur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın