Yeni Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre’ye Ziyaretçi Akını

Yeni Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre’ye Ziyaretçi Akını

Yumurtalık Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Mustafa Emre’nin ilk ziyaretçileri Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Belediye Meclis üyesi Mithat Altunay, stk’lardan Akparti Yumurtalık İlçe Başkanı Sami Karnas, Yumurtalık Platform Başkanı Şaban Yetkin, YUMCEV Yumurtalık Turizmi Geliştirme Dernek Başkanı Abdulhalim Öztoprak, Adana Muharip Gaziler Derneği Ceyhan ve Yumurtalık Temsilcisi Zeki Bilir oldu.

YUMURTALIK’A İLK DEFA SOSYAL PROJELERİ OLAN AKTİF BİRİ ATANIYOR!…

Evli ve 2. Çocuk babası olan Mustafa Emre’nin annesi Ceyhan’lı olup kendisi Hatay’ın-Erzin ilçesinde doğdu.17.yıldır Milli Eğitim camiasında çeşitli il ve ilçelerde öğretmen ve idareci kadrolarında görev aldı. Mersin-Siirt-Mardin-Adana gibi önemli illerde yöneticilik yaptı. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Emre 5,5 yıl Almanya’nın 20 ye yakın okullarında çalıştı. Avrupa’da gördüğü Eğitim ve Kültürel tecrübeleri Türkiye’deki okullarda uygulamaya çalıştı. Özellikle Almanya-Konsolosluğuna bağlı Stutgard Ataşeliği nezdinde “Türkçe ve Türk Kültürünü Alman okullarında yaymak” uğruna görev ifa etti. Yine Milli Eğitimin Arge birimlerinde Suriyeli öğrencilerin il koordinatörlüğü ve Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yapmaktaydı. İlk Öğretim Anabilim Yüksek Öğrenim lisans mezunu ve bu alanda “Bilim Uzmanı”olarak mezun oldu.

BAŞKAN FİLİK VE STK TEMSİLCİLERİNDEN MUSTAFA EMRE’YE TAM DESTEK

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik ve Yumurtalık stk Temsilcileri, Yumurtalık Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Mustafa Emre’nin projelerini gerçekleştirmesi konusunda tam destek olacaklarını söylediler ve yeni Müdüre başarı dileklerinde bulundular.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  11 askerin şehit olduğu kaza yerine ulaşan köylü o anları anlattı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın