Yeni’den Barut’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Yeni’den Barut’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen il kongresinde yeniden göreve seçilen CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut’a AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ve yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

ADANA – Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Fikret Yeni ve yönetim kurulu üyeleri yeniden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanlığı görevine seçilen Ayhan Barut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BARUT VE YÖNETİMİNE BAŞARI DİLEDİ

Siyasi partilerin ve siyasetçilerin ülkenin, kentin ve toplumun sorunlarına çözüm bulmak için görev yaptığını belirten AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, hükümetin Adana’ya yönelik kamu yatırımlarıyla ilgili bilgiler aktarıp Barut’a ve yönetim kuruluna başarı diledi.

“İL BAŞKANLIĞI ONURLU, GURURLU VE MEŞAKKATLİ BİR GÖREV”

Yeni ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Barut, kent sorunlarının çözümü noktasında tüm siyasi partilerin ve yöneticilerinin toplum ve kent yararını gözeterek aynı amaç doğrultusunda görev yapması gerektiğini söyledi. İl Başkanlığının onurlu ve gururlu bir görev olduğunun altını çizen Barut, “Bir o kadar da meşakkatli bir görevi yürütüyoruz. Sorumluluğumuz büyük. Çünkü ülkemize, kentimize ve halkımıza hizmet ediyoruz. Siyasi görüşlerimiz, izlediğimiz yol elbette farklı olabilir. Ancak önemli olan kentimizin, ülkemizin ve halkımızın yararına olan her şeyde ortak hareket edebilmektir” diye konuştu.

“ADANA’NIN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Örgütü olarak Adana’nın ve Türkiye’nin kalkınması, gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir ülke ve kent bırakmak için, kimseyi ötekileştirmeden mücaedele ettiklerini dile getiren Barut, “Siyasi görüşü, hayata bakış açısı ne olursa olsun her bir yurttaşımızın sorunlarının çözümü noktasında toplumun tüm kesimleriyle birlikte üzerimize düşen görevi sorumluluk bilinciyle yerine getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki dönemde de aynı sorumluluk bilinciyle, kararlı bir şekilde aynı amaç doğrultusunda çalışan tüm kurum ve kişilerle işbirliği yapmaya hazırız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  SPİNCİLER... BİZ BURADAYIZ, ALABALIKLAR NEREDE... AT ÇEK İLE ALABALIK AVI

Ziyarette AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’ye, İl Başkan Yardımcıları Hasan Dönmez, Ali Sorar, Şahin Çetin, Ömer Faruk Akkaş ile yönetim kurulu üyeleri Akın Yılmaz ve Tolga Avşar eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın