KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Yetiş Spor’lu karatecilerde diploma heyecanı

Yetiş Spor’lu karatecilerde diploma heyecanı

Yetiş Spor Kulübü öğrencileri diplomalarını Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Seyhan İlçe Spor Müdürü Hamit Yıldırım’ın ellerinden aldı.

Seyhan İlçesi Gülbahçesi Mahallesi Cuma Pazarı Muhtarlık binası yanı park içerisinde faaliyetlerine devam eden Yetiş Spor Kulübü’nde bir süre önce yapılan Shotokan Karate Do Kuşak terfi sınavında başarılı olan öğrencilere Nihat Geven Kapalı Spor Salonunda kyu diploma töreni düzenlendi.

HEYECANLI VE COŞKULU OLDUKLARI GÖZLENDİ

Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Seyhan İlçe Spor Müdürü Hamit Yıldırım ve çok sayıda seçkin antrenörlerin katıldığı diploma törenine veliler yoğun ilgi gösterdi. İlk defa kuşak terfi eden karate do öğrencilerinin heyecanlı oldukları gözlendi. Gazeteci Karate Do Hakemi ve Yetiş Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Yetiş gözetiminde ise karate do öğrencileri kısa süren bir gösteri yapıldı. Gazeteci Hüseyin Yetiş ve Halime Fidan Yetiş’in yedi aylık bebekleri Samet Gökmen Yetiş ise törene katılanların ilgi odağı oldu.

KAYMAKAM BOZACIOĞLU YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Daha sonra yapılan Karate Do sınavında başarılı olan Yetiş Spor Kulübü öğrencilerinden Ahmet Askar, Yahya Askar, Ali Hamet, Ömer Ammar Yossauf, Esadullah Yossauf, Baran Yağız, Baran Aslan, Harun Demir, Yiğit Duran Filizçay, Muhammed Ali Fidan, Deniz Albayrak, Aslı Kızılay, Şükran Kızılay, Saliha Kızılay, Eylül Deren Doğan, Murat Rıza Doğan, İsmail Bulut, Engin Bater’ekyu diplomalarını ise Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Seyhan İlçe Spor Müdürü Hamit Yıldırım, Yetiş Spor Kulübü Başkan Yardımcıları Hamdullah Fidan, Halime Fidan Yetiş ve öğrenci velileri takdim etti. Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Gazeteci Karate Do Hakemi ve Yetiş Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Yetiş ve öğrencilerine çalışmalarında başarılar diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Okullarda yüz yüze eğitim 1 gün ertelendi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın