Yusuf Baş: ‘Bunun Adı Haçlı Seferidir’

Yusuf Baş: ‘Bunun Adı Haçlı Seferidir’

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş “Türkiye, kendisine karşı ilan edilmemiş bir savaşla karşı karşıyadır. Süreklilik kazanan bu alçak saldırılara sadece terör deyip geçemeyiz; dışarıdaki gelişmeleri de birlikte değerlendirdiğimizde bunun adı Haçlı Seferidir” dedi.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Süreklilik kazanan bu alçak saldırılara sadece terör deyip geçemeyiz; bunun adı Haçlı Seferidir” tespiti yaptı.

Son terör saldırılarına ilişkin açıklamada bulunan Baş, “Türkiye Cuma gününe İblis’in çocuklarının kanlı saldırısıyla uyandı. Şırnak’ın Cizre ilçesinde Emniyet Müdürlüğü’müze yapılan alçak saldırıda 11 polisimiz Şehit olurken aralarında bebeklerin ve çocukların da bulunduğu 75 polisimiz yaralandı. Dün de CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıda bir jandarmamız Şehit olmuş, iki astsubayımız yaralanmıştı. Şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyor, Sayın Kılıçdaroğlu ve CHP camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

ARKASINDA HAÇLI-SİYONİST YAPI VAR

Terör saldırılarının arkasındaki güçlere işaret eden Yusuf Baş, “Ülke ve millet olarak hemen her gün maruz kaldığımız kanlı saldırıların, terör örgütlerinin tek başlarına gerçekleştirdiği eylemler olmadığını bütün dünya bilmektedir. Hain terör örgütlerini besleyip silahlandıran ve ülkemizde alçakça tuzaklar kurdurarak güvenlik mensuplarımızı, halkımızı katlettiren yapı, Haçlı-Siyonist ittifakının ta kendisidir” ifadesini kullandı.

O ERDEMİ BİLE GÖSTEREMİYORLAR

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş “İşin aslı, Türkiye, kendisine karşı ilan edilmemiş bir savaşla karşı karşıyadır. Süreklilik kazanan bu alçak saldırılara sadece terör deyip geçemeyiz; dışarıdaki gelişmeleri de birlikte değerlendirdiğimizde bunun adı Haçlı Seferidir. Dün, Kabe’yi yıkmak, kutsal toprakları ele geçirmek, İslam’ı yok etmek, üzerine de servet elde etmek için düzenlenen Haçlı Seferlerinin bugün fiilen devam ettiğini görüyoruz. Ancak gerçek şu ki; dün çapulcular olarak karşımıza çıkanlar bugün o erdemi bile gösteremeyip piyon kullanıyorlar.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Gürçam: "Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş Yıldönümünü gururla kutlamaktayız"

GÜCÜMÜZÜ SIFIRLAMAK İSTİYORLAR

Baş “En büyük hedefleri Türkiye. Türk engelini geçmeden hedeflerine ulaşamayacaklarını biliyorlar. O yüzden önce bizi bölmek, gücümüzü sıfırlamak istiyorlar. Ama asla amaçlarına ulaşamayacaklar. Hiçbir silahın iman gücünden daha üstün olmadığı gerçeğini asırlarca anlayamayan zavallıları yine hüsran bekliyor. Yüce Türk milleti olarak birliğimizi, kardeşliğimizi sonsuza dek yaşatmaya, her şart altında Devletimizin yanında olmaya ve ayakta tutmaya devam edeceğiz.” mesajı verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın