KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Zayıflasanız bile yağlarınız erimiyorsa mutlaka uygulayın

Zayıflasanız bile yağlarınız erimiyorsa mutlaka uygulayın

Hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ  stoklarını yakmak için öyle bitkiler var ki, yağları sıcak suya girmiş gibi eritiyor!   Tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen bu  bitkilerin vücutta stoklanmış yağları parçalayarak yakılmasını sağlaması   kilo vermek isteyenlerin sevirdirdi.

Zayıflatan  şifalı bitkiler alanında uzmanlığıyla  tanınan Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt , bu sezon yağları çözen bitkilere büyük bir talep olduğunu belirtti. Uzman’a  göre, senelerce diyet yapıp faydasını göremeyenler,  zayıflama hapı  kullanmak istemeyenler, “kilo verdim ancak onları  ancak geri  almadığım zaman olmadı!” diyenlere çare olan bir yöntem bu.

Yemeden duramayanlar için
Çok sayıda zayıflama problemi olan insanla iletişim kuran Herbalium adlı kurum, asıl sorunun  yağların yakılmasında ve giden kiloların geri gelmesinde  olduğuna dikkat çekiyor. İçeriğindeki etken maddeler acıkınca yiyeceklere saldırmayı engelliyor.  Açlık hissini bastıran bitkileri tespit eden şifalı bitki uzmanları, bunları  öğüterek bir araya getirdi.  Vücuttaki bazı bölgelerdeki ısrarlı yağların da  erimesine  de çözüm bulmuş oldu.  Sağlık amaçlı kullanılan bitkilerle öğütülerek harmanlanmış bu karışım  bir uyarıcı içermiyor ve  yan etkisi yok. Hiçbir zararlı yan etkisi şimdiye  kadar görülmedi. “İnatçı” diye bilinan kilolar,  bu  şifalı bitkilerle karşılaşınca  direnç gösteremiyor. Bitkilerdeki yağ yakma direnci ile ayda 5 veya 5 kilo bedenden gidiyor

Tabiattaki ‘form dostu’nu keşfedin
Uzman Volkan Kurt çok sayıda obez inanın de  kendisine başvurduğunu, “diyet ve sporla kilo  veremedim ek bir çözüm yok mu” diyenler için gerçek kilo verdirdiğini açıkladı.

Ofiste ve evde devamlı birşeyler yiyen, devamlı atıştıran insanların iştahını kesmesiyle bir çok insanın günlük ritmi değişti. Doğal Ürünler Merkezi  yetkilileri, ülkemizin  topraklarında  yetişen bu  şifalı bitkilerin özellikle seçildiğini ve tam anlamıyla bir “yağ çözme” kaynağı olduğunu söylüyor. Peki özelliği ne. Bazı  şifalı bitki köklerinin, tohumların ve yaprakların  öğitilmiş hali.  “Tabiatın bu formülü her zaman vardı. Ancak doğru bitkiler seçilmiyordu. Şifalı bitkilerden gerçekten anlayan uzmanların tesbit etmesi ile faydaları da ortaya çıktı.  Kadın erkek herkesin ortak sorunlarından biri olan bu soruna çözüm doğadan geldi.

Her insanın farklı  bir yaşam tarzı, beden yapısı ve beden ritmi olduğunu söylüyor Bitki Merkezi yetkilileri  (http://bitkiselzayiflama.net)  “Her bedenin tepkileri, kilo alması ya da vermesi bir olmadığı için  yağ  yakma hızının başkaları ile mukayese edilmemesi gerektiğini söylüyorlar.  En bariz bir başka özelliği  de  abur cuburun  engellenmesi… Bitkisel kilo çözümleri arasında en etkili olma  özelliği ile en çok tercih edilen yöntem haline gelmesini de buna bağlıyorlar.
Gerçek kilo verme
Avrupa’da  yaşayan  Türklerin de ilgi  gösterdiği bu bitki karışımı aylık 4 – 5  zayıflatıcı etkiye  sahip. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki  görebiliyor. Kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki  görebilmekte iken kimi için daha erken veya geç olabiliyor. Bu  değişkenliğin sebebi  her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve  boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmaması… Bu formül inatçı kiloların  ile mücadelede de çok etkili oluyor. En fazla ilgi çekici yanı da yakılan yağların bir daha geri gelmemesi. Yani “gerçek kilo verme” denilen kalıcı zayıflamanın  sağlanması. Şifalı bitki Uzmanı “Bu yöntemin inceltmediği kadın yok” diyor.

Öte yandan bu  mucizevi bitkilerin cildi de farkında olmadan güzelleştirdiğini ve moral olarak da daha canlı bir yapı kazandırdığını ifade ediyor .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın