Zembilci Feke’de Büyük Coşkuyla Karşılandı

Zembilci Feke’de Büyük Coşkuyla Karşılandı

AK Parti Adana Milletvekili 4.sıra adayı Ahmet Zenbilci, Feke ilçesinde adeta moral depoladı.

İl SKM  Programı doğrultusunda seçim çalışması için geldiği Feke’de Zenbilci adeta ilerleyen günler için moral depoladı. Cuma günü Feke’nin de aynı zamanda cuma pazarı olması nedeniyle Feke olduğundan fazla kalabalıktı.

Özellikle Mansurlu Bölgesi ve Gedikli Bölgesinin çok iyi tanıdığı AK Parti Adana Milletvekili 4.sıra adayı Ahmet Zenbilci’nin Feke’ye geldiğini duyana vatandaşlar konuşmak ve adaylığını hayırlamak için adeta yarış ettiler.

Feke ilçesinde sıkmadık el bırakmayan Zenbilci Feke esnafıyla dertleşti, sıkıntılarını dinledi. Zenbilci Akşamüzeri ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu 1500 kişilik iftar programına katıldı.

İftar programına Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve Kozan’lı İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kurtaran’da katılarak vatandaşın Ramazanı Şeriflerini tebrik ettiler.

Reklama Tıklayarak Bize Destek OlunAK Parti Feke İlçe Başkanı İbrahim Gün vatandaşlara katılımları dolayısı ile teşekkür etti. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’da kısa ve öz konuşmasında vatandaşın Ramazanı Şeriflerini tebrik ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Daha sonra AK Parti Adana Milletvekili 4.sıra adayı Ahmet Zenbilci yaptığı konuşmasında Cumhur İttifakı konusunda bilgi verirken hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği konusunda destek istedi.

Ahmet Zembilci geç vakte kadar ev toplantısına iştirak ederek Fekelilerden destek istedi

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci’nin Feke Ziyaretinden Görüntüler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın